facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Відпочинок на Азовському морі - Бердянськ

Бердянськ

ФОТО БЕРДЯНСЬКУ

Схема Бердянської коси

Історією свого виникнення  Бердянськ завдячує князеві М. Воронцову, який наказав закласти порт на Бердянській косі. В 1827  році тут виникло поселення Берди, що одержало в 1835 році статус міста, яке було перейменовано у Бердянськ в 1841р.

За задумом Воронцова,  Бердянськ будувався із широкими вулицями, що перетинаються під прямим кутом, з великою площею в центрі й декількома малими по сторонах, вимощеними бруківкою, обсадженими акаціями, а також бульварами по трьох поперечних проспектах.

Сучасний Бердянськ - це один з найпопулярніших курортів Азовського моря. Свою популярність серед відпочиваючих Бердянськ отримав  завдяки унікальним природно-кліматичним умовам:  приморському степовому клімату (сонячний період понад 2380 години в рік), теплому Азовському морю з піщаними пляжами, іловими брудами, а також мінеральним хлоридно-натрієвим йодобромним підземним водам з мінералізацією. Морська вода містить 92 хімічних елемента та влітку прогрівається до 26 градусів. Лікувальні грязі не поступаються, а за деякими показниками навіть перевищують, відомі грязі Мертвого моря.

У місті знаходиться багато кумедних пам'ятників – азовському бичку, рибалці й рибачці, сантехнікові Потапову, дачникам, які збирають колорадського жука, дітям лейтенанта Шмідта, кріслу бажань та ін.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися із пропозиціями відпочинку та лікування у Бердянську. Санаторії, бази відпочинку, котеджі, готелі, приватний сектор Бердянська. А також погода та ціни у Бердянську. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни ”з перших рук”, прямі контакти