facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Відпочинок в Закарпатті - Ясіня

Відпочинок в Закарпатті - Ясіня

Ясіня розташована на березі ріки Чорна Тиса. Перший письмовий спогад датується 1555 роком.  Заснування Ясіні зв'язують із легендою, про чудесний порятунок овець залишених зимувати в ясеновому лісі. Ці вівці належали вівчареві Струку, який на честь порятунку своєї отари побудував церкву, у наслідку названої Струківською. Ясен і вівці зображені на стародавньому гербі Ясіні, а церква є символом села.

Сучасна Ясіня приваблює прихильників гірськолижного спорту завдяки своєму вигідному місцю розташування –звідси легко добратися до самих популярних лижних курортів регіону: Драгобрат і Буковель, а ціни на проживання значно нижче ніж там. Підйом на полонину Драгобрат починається в Ясінях і займає близько 40 хв, до ГК Буковель приблизно 17 км. по трасі. Проживання й харчування в Ясінях в основному організовано в приватних садибах і міні-готелях, є кілька туристичних баз.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися із пропозиціями відпочинку в Ясіні. Бази відпочинку, готелі, приватний сектор Ясіні, зимовий і літній відпочинок у Закарпатті. А також погода й ціни в Ясіні. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни ”з перших рук”, прямі контакти.Котеджі «Оля»

Котеджі «Оля»/відпочинок в Закарпатті/Ясінясмт. Ясіня

+38 (067) 368 96 77 (Славік)
+38 (067) 716 45 58 (Оля)

Відокремлене місце, поруч ліс, річка. Проживання в номерах або окремому котеджі.