facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Відпочинок в Закарпатті - Рахів

Відпочинок в Закарпатті - Рахів

Рахів розташовується в північно-східній частині Українських Карпат, схили яких вкритих мальовничими ялицево-буковими лісами. Район межує з Івано-Франківською областю, яка славиться хребтом Чорногора, в який входять найвищі українські вершини, серед яких найвища точка України - г. Говерла (2061 м).

У місті Рахів і районі працюють турбази, готелі і ряд приватних будинків де гостей міста завжди гостинно зустрінуть і забезпечать висококваліфікованим обслуговуванням. Любителям зимового відпочинку добре відомий гірськолижний курорт Драгобрат, який знаходитися на території рахівського району.

Приїжджаючи на відпочинок в Рахів, неодмінно відвідайте знамените село Ділове, що знаходиться недалеко від міста, де встановлено геодезичний знак, що символізує географічний центр Європи. В околицях міста ще безліч прекрасних пам'яток, тому радимо здійснювати якомога більше пам'ятних екскурсій.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися із пропозиціями відпочинку у Рахові. Пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор Рахова, зелений туризм Закарпаття. А також погода та ціни в Рахові . Тільки достовірна інформація, актуальні ціни "з перших рук", прямі контакти.