facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Відпочинок в Закарпатті - Драгобрат

Драгобрат - лижний курорт Закарпаття/Карпат

Про курорт Драгобрат

Драгобрат - Самий високогірний гірськолижний курорт України. Він розміщений в оточенні хвойних лісів на висоті 1300-1400 м. над рівнем моря, біля підніжжя гори Стіг. Поруч знаходяться вершини Жандарми й Близниця.

Готелі Драгобрату

Вибір місця проживання на Драгобрате досить широкий. На Драгобраті можна розміститися як у численних готелях, пансіонатах і базах відпочинку, так і в приватному секторі. Ціни на проживання на курорті Драгобрат залежать від періоду й типу проживання.

Траси й підйомники Драгобрату.

Кожний лижник або сноубордист, незалежно від рівня підготовки зможе знайти підходящу для себе трасу. Тут не занудяться аматори гірськолижного екстриму, а новачки зможуть  удосконалити свою техніку, скориставшись послугами інструктора. На Драгобраті працює 1 синя, 3 чорні й 5 червоних трас, які обслуговують 2 крісельних і 5 бугельних підйомників.

Карта трас та підйомників Драгобрату

Як добратися на Драгобрат?

Підйом на Драгобрат здійснюється із с. Ясиня. У зимовий час на Драгобрат можна добратися тільки на позашляховику. Про підйом на Драгобрат бажане домовитися заздалегідь із власником або адміністрацією готелю, у якім ви забронювали місця або скористатися послугами таксистів на місці. Туристи, що приїхали на власних легкових автомобілях, можуть залишити їх у Ясині на платній автостоянці.