facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Закарпатська область

Відпочинок та проживання в Закарпатті

Закарпатська область - наймолодша область України, була утворена 22 січня 1946 р.  Розташована на південно-заході України. Межує з Польщею і Львівською областю — на півночі, на сході — з Івано-Франківською областю, на півдні — з Румунією, на заході — з Угорщиною і Словаччиною.
Закарпаття -  це одне з небагатьох унікальних місць, які цікаві для туристів у всі сезони.

Взимку “Срібна земля” приваблює своїми чудовими гірськолижними курортами, термальними водами, базами відпочинку, а в інші сезони - своїми зеленими лісами, чистим повітрям, мінеральними джерелами, надзвичайно величною красою Карпатських гір, полонин і привітністю закарпатських людей.
Закарпаття сьогодні одне з найбільш цікавих куточків України, де можна чудово відпочити, познайомитися з самобутньою історією та культурою краю, на теренах якого   проживають представники близько 70 національностей. Саме на території Закарпаття, в Рахівському районі знаходиться центр Європи, про що свідчить встановлений пам'ятний знак . А чи знаєте ви, що закарпатські вина по своїм смаковим властивостям не поступаються найкращим європейським марочним аналогам? Так все ж таки, чим приваблює Закарпаття туристів з усього світу? Вирішувати Вам.

Читати далі...