facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Відпочинок на Чорному морі - Лазурне

____20100927_1330854016

Лазурне – це маленьке, дуже затишне курортне селище на Чорноморському  узбережжі.  

Тут знаходиться безліч пансіонатів, дитячих таборів і баз відпочинку, порівняно недорого можна зняти житло в приватному секторі.  Відпустка у Лазурному - це не тільки відпочинок на пляжі біля моря.  Для аматорів єкстриму  є такі розваги як: катання на скутері, банані, моторному човні й для самих маленьких – надувні водні гірки.  Одне із самих цікавих  розваг у відпочиваючих це політ  на парашуті  над  морем,  на висоті 60-80 метрів.  Ціни на розваги щороку міняються, але в цілому досить високі.

Більшість пляжів у Лазурному обладнані тіньовими навісами, парасольками й роздягальнями. Працюють пункти прокату  туристичного й спортивного спорядження, є рятувальні служби.  У центральній частині селища знаходиться  безліч кафе і барів з літніми майданчиками, де можна смачно і недорого поїсти. 

Увечері працюють  кінотеатр, танцювальні клуби. Добратися сюди можна з привокзальної площі Херсонського залізничного вокзалу маршруткою до автостанції пгт. Лазурне. Автобуси відправляються по наповненню і приходу поїздів.