facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Моршин. Відпочинок и лікування.
Статті - Місця відпочинку в Карпатах

Щось казкове уявляе собою  моршинська весна, коли ліс одягається в яскраві тони зелені, наповнюється ароматом смоли і нектарів пахучих квітів. Столітні велетні дуби, гіллясті буки і каштани, білокорі  берези і стрункі ясени, самозакохані сосни тихо і таємничо наспівують нескінченну пісню - легенду про славні справи хоробрих опричників, народного месника Довбуша. Дивно гарний моршинський парк і восени,  коли дерева вкриті золотом, а алеї  Моршина густо встелені яскраво - жовтим килимом опалого листя і прикрашені різнобарвною мозаїкою квітів. Загляньте в парк, подихайте цілющим повітрям, вслухайтеся в багатоголосу симфонію пташиного співу.  На західній околиці парку привертає погляд величний корпус санаторію «Мармуровий палац».
Його відрізняє сміливе архітектурне рішення, надзвичайно зручне розташування комфортних номерів, велика кількість сонця і світла на балконах, в кімнатах відпочинку, вдале облицювання мармуром вестибюлів, залів. Санаторій «Мармуровий палац» оснащений найкращою високотехнологічною  діагностичною і лікувальною апаратурою провідних виробників світу.
У лісопарковій зоні курорту Моршин розмістилися корпуси інших санаторіїв і сучасних готелів.
Центральної артерією Моршина є вулиця Івана Франка, уздовж якої розмістилися готель  «Анна», готель «Оберіг», готель «Максим».  У магазинах і кіосках Моршина Ви можете придбати пам'ятні подарунки. Тут Ви знайдете і виконані майстерними прикарпатськими різьбярами прикраси, і ніжноголосу сопілку, і яскраво прикрашені  бойківським орнаментом шкатулки.
Красота Моршина гармонійно зливається з чудовою панорамою Прикарпаття. У вільний час рекомендуємо взяти участь в цікавих екскурсіях до легендарних скель народного героя Довбуша в Бубнищах, на карпатські перевали, які купаються в зелені лісів, або сонячне Закарпаття.  Автобусні екскурсії в міста Львів, Дрогобич, Стрий, Борислав, Трускавець, по місцях, пов'язаних з життям великого українського поета - революціонера Івана Франка, доставлять Вам справжню насолоду. Багато цікавого, чарівного таїть в собі Прикарпаття. Що - б пізнати його своєрідність, відчути, чим воно живе, потрібно неодмінно з'їздити туди, побачити все це самому. Приїжджайте в Моршин. Вас зустрінуть як дорогого і бажаного гостя!