facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Моршин. Фігурні та рельєфні сувеніри з дерева, твори мистецтв.
Статті - Місця відпочинку в Карпатах

Якщо Ви приїхали в Прикарпаття, не пропустіть нагоди пізнати красу витворів народних майстрів цього багатого на таланти краю.Та й нема, напевно, кращого подарунка, ніж прикарпатський сувенір. У магазинах Львова, Стрия, Дрогобича, Борислава, Самбора, та інших міст запропонують Вам великий вибір оригінальних виробів з дерева, металу і шкіри, кераміку, вишивки. Багаті на ці речі моршинські магазини, адже чимало їх виробляється в самому Моршині та сусідніх з ним селах. Найкращі вироби демонструються на виставках в нашій країні і за рубежем.
Різноманітна палітра моршинських сувенірів. Ви знайдете серед них речі на свій смак, виберете такі зразки, які прикрасять Ваш побут і завжди нагадуватимуть про мальовничий і гостинний Моршин, про здібних, працьовитих людей. Цілу гаму своєрідного мистецького бачення світу складають у цій палітрі твори різьбярів. Знавці народної творчості прагнуть збагатити свої колекції роботами відомого різьбяра Осипа Величка (1922-2000). Талант цього митця щедро розцвів в середині минулого століття і поповнився свіжими барвами, новими сюжетами.
Широкою популярністю серед  колекціонерів користуються вироби моршинського різьбяра Івана Бенча (1924). Різьба по дереву давня традиція його роду і його рідного села Вільки на Лемківщині.
Придбані сувеніри в Моршині неодмінно нагадуватиме Вам про веселий край легенд і пісень, край здоров*я, краси і славної історії.