facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Санаторій «Мармуровий палац» в Моршині.
Статті - Місця відпочинку в Карпатах

Cанаторій «Мармуровий палац» в  Моршині збудовано в 1935 – 1938 роках.  Відпочинок і лікування в комфортабельних номерах санаторія був недоступним для трудящих. Та, це і не дивно. В одному з фейлетонів газети «Wiek nowy» визнавалось, що серед моршинських курортників можна побачити одних багатіїв. Курортне лікування в Моршині обходилось в 265 злотих. Консультація у лікаря в Моршині коштувала 36 злотих – місячний заробіток простого робітника.
У теперішній час в санаторії  «Мармуровий палац» можуть лікуються всі бажаючі, санаторій став доступним для широких мас. Естетично оформлені інтер?єри, дзеркального залу і  холи облицьовані  різноколірним мармуром. Поєднання в усьому простоти і елегантності при повній відсутності другорядних деталей,  привітні і завжди люб?язні працівники санаторію  - усе це створює атмосферу затишку і доброго настрою, атмосферу, яка є немаловажним фактором в усьому лікувальному процесі.
Санаторій може прийняти одночасно до 300 персон. До послуг  гостей  - цілий комплекс діагностико – лікувальної бази: бювет, гразе-, водо- і озокеритолікувальне відділення, велика кількість різних кабінетів (лікувальної фізкультури, масажу, зондування, функціональної діагностики, маніпуляцій ний та інші). Кабінети і лабораторії обладнані найновішою високотехнологічною медичною апаратурою.
В середині 70-х років минулого століття, санаторій «Мармуровий палац»  являвся не тільки лікувальною, але й науково – дослідною установою. Саме тут всебічно вивчався вплив моршинських вод на функції органів травлення, розроблялися нові методи лікування і  дослідження.
В даний час у санаторії «Мармуровий палац» працює згуртований, дружний колектив, який добре знає свою справу і з великою увагою і чуйністю ставиться до хворих.  Багато добрих слів і хороших відгуків говорять усі ті, кому довелося лікуватися у «Мармуровому палаці» Моршина.