facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Відпочинок та лікування в Трускавці

Відпочинок в Трускавці, Нафтуся, лікування в Трускавці, Трускавець лікування,  санаторії Трускавця, готелі в Трускавці, бювет мінеральних вод, котеджі в Трускавці, міні готелі в Трускавці, мінеральні води України, бальнеологічний курорт,  Трускавець ві

Трускавець - це всесвітньо відомий курорт мінеральних вод на Західній Україні, який  знаходиться в 100 км. від Львова й в 9км. від Дрогобича, на залізничній лінії Львів-Дрогобич-Трускавець.  Залізниця зв'язує його з великими містами СНД і Європи.

Курорт Трускавець розташований у передгір'ях Карпат на висоті 400 метрів над рівнем моря,  з усіх боків оточений пагорбами, які покриті багатою рослинністю (клен, дуб, бук, каштан, ялина, сосна, ялиця, фруктові дерева).  Поблизу міста немає промислових об'єктів – це винятково чистий екологічний регіон.

Клімат  м'який, помірковано вологий, з  теплою сухою осінню,  не спекотним літом і  м'якої зимою. Середньорічна температура  +8,5  С,  середня відносна вологість  76%.  Середня кількість опадів коливається від 630 до 1223 мм. Вітри слабкі, в основному західні й південно-західні.

Сучасний Трускавець – це велике курортне місто з  розвинутою інфраструктурою, безліччю санаторіїв, готелів, оздоровчих установ. Відпочинок та лікування у Трускавці щорічно вибирають сотні тисяч українських та закордонних туристів.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися із пропозиціями  відпочинку та лікування у Трускавці. Пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор Трускавця. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни ” з перших рук”, прямі контакти

Мінеральні води Трускавця