facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Крим

Збираючись провести свій відпочинок у Криму, Ви повинні знати, що той, хто побуває тут - обов'язково повернеться сюди знову. Адже Крим не тільки  заворожує своєю красою, але й хвилює своєю загадковістю.  Це півострів, який наповнений історією,  таємницями, загадками й магією.

Відпочинок на Чорному морі.

Відпочинок у Криму, це звичайно в першу чергу відпочинок на чорному морі. Оздоровчі властивості цілющого гірського повітря й сила морської води з'єдналися в Криму й утворили тандем відпочинку й оздоровлення. Прекрасним варіантом є відпочинок у Криму з дітьми.

Клімат у Криму.

Усі райони характеризуються властивими їм кліматичними умовами. У центральній і західній частині клімат помірний, з посушливим літом. Східна частина характеризується помірним кліматом. Південний Берег Крим відрізняється субтропічним кліматом і сухим, спекотним літом.

Проживання/житло в Криму.

Різних пропозицій житла в Криму досить. Тут можна розміститися як у приватному секторі, так і віддати перевагу численним готелям, пансіонатам і санаторіям.

Курорти Криму.

Крим розділений на чотири райони - Східний, Західний, Південний берег Криму й Центральний. Найвідоміші курорти Криму,  це: Алупка, Алушта, Бахчисарай, Гурзуф, Євпаторія, Керч, Коктебель, Лівадия, Місхор, Новий Світ, Партеніт, Саки, Симеіз, Судак, Феодосія, Форос, Ялта.   Усі курорти Криму зв'язані між собою транспортним сполученням, так, що при бажанні можна відпочити відразу на декількох курортах.

Ціни на відпочинок у Криму.

Ціни на відпочинок і проживання в Криму, як правило, залежать від сезону – найвищі ціни в серпні, місця відпочинку/курорту й віддаленості від моря-чим ближче до моря-тем дорожче.

Пропонуємо вам ознайомитися із пропозиціями й цінами на  відпочинок і проживання в Криму за допомогою «Ездим Сами».