facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Відпочинок в Карпатах - Татарів

Татарів - відпочинок в Карпатах

Татарів -  кліматичний низькогірний курорт Карпат,  розташований у долині ріки Прут на висоті 750 м. над рівнем моря. Навколишні гори вкриті хвойними та буковими лісами. Гірське повітря Татарівского міжгір'я вирізняється кристальною чистотою - у ньому в 200 раз менше бактерій у порівнянні з міським повітрям. Цілющий гірський клімат, вода зі змістом срібла завжди приваблювали сюди відпочиваючих. У Татарові знаходитися безліч готелів, комплексів відпочинку, приватних садиб, які цілий рік приймають туристів.  Крім цього тут функціонує санаторій МВС, який спеціалізується на лікуванні хвороб дихальних шляхів. Туристи, що обрали зимовий відпочинок у Карпатах, часто зупиняються в Татарові, звідки до гірськолижного курорту «Буковель» близько 10 км., а до витягів Яблуниці та Ворохти й того ближче. Улітку, відпочинок у Татарові можна урізноманітнити походами в гори, пішими й вело екскурсіями, збором грибів і ягід.
Своїй назві село завдячує легенді, в якій йдеться про те, що підчас татарських нападів місцеві мешканці неймовірними зусиллями знищили нападників. Живою залишилась тільки жінка, котра вела передовий загін татар. Вона зайшла до хати і жестами попросила пити. Коли татарка нахилилась, господиня штовхнула її та втопила в молоці. Відтоді село назвали Татарів.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися із пропозиціями  відпочинку у Татарові. Пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор Татарова, зелений туризм Карпат. А також погода та ціни в Татарові. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни ”з перших рук”, прямі контакти.