facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Відпочинок в Карпатах - Буковель

Буковель
У селі Паляниця, що на Івано-Франківщині розташований широко відомий гірськолижний курорт Буковель. Відпочинок в Українських Карпатах – на Буковелі щороку вибирає безліч туристів, як з України, так і з-за кордону. ТК «Буковель» розташовано на висоті 920 м. над рівнем моря в оточенні гір і карпатських лісів. До послуг відпочиваючих пропонується 50 км. трас, 14 підйомників і 100 % сніжне покриття.
Зимовий відпочинок у Буковелі
Узимку до послуг відпочиваючих Буковель пропонує: продаж і прокат гірськолижного спорядження, сноутюбінгів, сегвеїв, сноубайків, снігоходів, квадроциклів. Працюють «Big-Airbag», сноупарк, зорбінг.
Літній відпочинок у Буковелі
Улітку до послуг відпочиваючих Буковель пропонує:
Велопарк, екскурсії, пішохідні маршрути, рафтинг, велотури, квадротуры,  уроки скелелазіння, пейнтбол, екстрім-парк.
Буковель  погода й веб камери.
На офіційному сайті ТК «Буковель» є можливість у режимі онлайн за допомогою встановлених численних веб камер спостерігати за погодою, станом трас, рівнем сніжного покриття.
Буковель проживання й ціни.
Варіантів проживання в Буковелі дуже багато. Зупинитися можна як у приватному секторі, так і в готелі. Як правило, у численних готелях, розташованих у с. Паляниця, по дорозі на ТК «Буковель» ціни нижче, чим у такі ж готелях розташованих безпосередньо на його території.
Харчування на Буковелі.
На території Буковеля працює багато ресторанів і кафе.

Гірськолижні траси і витяги ТК Буковель