facebook                                   Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні

Івано-Франківська область

Івано-Франківська область - відпочинок в Карпатах

Івано-Франківська область разом із Закарпатською являються серцем Українських Карпат. З точки зору туризму, відпочинок та розваги у поєднанні з неповторним західно - українським колоритом тут тривають цілий рік. Взимку область перетворяєтся на Мекку карпатського гірськолижного спорту.      

Саме на Франківщіні, в с. Поляниця, знаходиться найвідоміший в Україні гірськолижний  курорт “Буковель”. Щорічно сюди приїжджають українські та закордонні прихільники гірськолижного спорту та активного відпочинку. Окрім гірських лиж, існує безліч способів урізноманітнити свій відпочинок в Карпатах. Влітку – це широкий вибір екскурсійних програм для ознайомлення з природними багатствами, культурними й історичними пам'ятниками краю, походи в гори, мандрівки стежками карпатських лисів, збір грибів та ягід, катання на конях, гірських велосипедах, квадроциклах, незабутня подорож Карпатським трамваєм та безліч іншого.

Для тих, хто хоче відновити сили, поправити здоров’я, в області є п'ять курортних місцевостей та діє низка  санаторіїв. Для курортної терапії використовуються кліматичне лікування, мінеральні ванни. Серед курортів — низькогірні Косів, Татарів, Яремче, середньогірний Ворохта і бальнеогрязевий передгірний курорт Черче.

І нарешті перебуваючи в Карпатах, ви отримаєте чудову нагоду скуштувати традиційних страв гуцульської та бойківської кухонь - грибну юшку, крученики,голубці,налисники з лісовими ягодами, банош та спробувати запашний карпатський чай з лісних плодів та ягід.