facebook

                                  Ездим Сами – лучшие места отдыха в Украине

Вуликотерапія в Карпатах/Яремче
Статьи - Вуликотерапія в Карпатах/Яремче

 

У бджіл збереглась ще та божественна інтуїція, яку ми, люди, майже зовсім втратили. Вчені вважають, що бджоли, коли вони вертаються у своє гніздо, тримають орієнтири не за сонцем чи якимсь земельним об'єктом. Вони керуються магнітним полем Землі.

Тож що таке вуликотерапія ? Найперше, це величезне біологічне Магнітне поле, під дією якого відбуваєтся вирівнювання порушень електромагнітного поля людини. А як наслідок цих порушень-хвороби, психічні розлади, страхи, гнів, негативнісьть та що завгодно! Бо коли людям розповідаєш про вулик о терапію, одразу сиплються питання: які хвороби лікує? Відповідь вона лікує всю людину! Серед недуг - вегето-судинна дистонія, ревматичні, дерматологічні, урологічні, гінекологічні, ендокринологічні хвороби. Допомагає бджолотерапія при недугах опорно-рухового аппарату, дихальних шляхів, у тому числі астматичній дисперсії, хронічних хворобах. Але найперше бджоли лікують нервову систему, вирівнюють поле людини.

Сон над вуликом лікує всю людину, як таку. Лікує її зруйноване біополе, її захаращену спазмами, страхами, образами душу. Адже якщо йдеться про якісь дуже важкі захворювання, то в стрессовому стані опиняється багато органів. Не одне серце, чи нирки, чи печінка - весь організм розладнаний. Особливо це актуально, коли йдеться про гормональний фон. Але люди найбільше вражають видимі результати. Вони просто приголомшені, коли починають читати газету без звичних жулярів. Або ж розсмоктують венозні вузли на ногах, або починають зникати прикмети розсіяного склерозу. Чому це все відбувається? На такому лежаку м'язи, там де були спазми, максимально розслабляються. Все це відбувається в наслідок природного тепла від бджіл, яке випаровується з низу. Особливо воно ефективне при патології хребта. Відбувається безконтактни мікромасаж, який створюється в наслідок вібрації бд жолиних крилець.

Відтворюється також кровообіг на капілярному рівні. Адже скільки людей, особливо жінок, прив'язані до пігулок від тиску. А тут, над вуликом, можна отриматиі зцілення. Взаємодія біополя людини і бджіл створює реполяризіації клітин, дає такий могутній поштовх до обміну речовин у людському організмі, який ми навіть не можемо уявити. Тому годинний спочинок - це більше аніж наш 8 годинний сон, коли ми все одно прокидаємось розбитими

Окрім того, це ще й аромотерапія. Аромат меду, нектару,прополісу, перги проникає крізь шкіру, крізь дихальні шляхи. Під час сушіння нектару у повітря випаровується величезна кількість фітонцидів, а це на сам перед стимулює роботу серця. Тому сон над вуликом - це блискавично швидка дапомога для тих, хто переніс інсульт або перебуває в передінфарктному стані.

Вуликотерапія - це могутні інгаляційний механізм, колі, людина дихає повітрям, очищеним природним шляхом. У повітря випаровуються потужні біостимулятори.

Лікувальни ефект створює і бджолина вібрація. Вібрують бджоли, щоб випаровувати вологу. До того ж, своїми вібраціями вони очищують простір. І якщо ви потрапляєте в цей простір, Ви зцілюєтесь. Ваше завдання - просто не заважати бджолам відновити усі життєві функції вашого організму. Своїми крильцями бджоли підтримують певну температуру у вулику, щоб зігріти розплід. Це тепло відчуваєте й ви. Саме тому за годину перебування на вулику відбувається ефект відновлення всього організму. А ще вам посилають імпульси зародження нового життя -бджолиних личинок. Мабуть, усі знають, якими корисними є зародки пшениці, мoлoді зелені горіхи, зелені відростки хвої. Під їх дією запускаються регулятивні функції організму людини. І нарешті бджоли у вулику іонізують повітря. Відомо, що природні іони, потрапляючи в організм, борються з вільними радикалами, які ушкоджують клітини. І таким чином наші клітини омолоджуються.