facebook

                                  Ездим Сами – лучшие места отдыха в Украине

Епархиальный музей в Трускавце
Статьи - Трускавец

Єпархіальний музей був відкритий 11 жовтня 1998 р. в приміщенні Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Тут кожен має можливість не лише дізнатися про історію Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, про життя і діяльність видатних світочів нашої Церкви, таких як Архиєпископ Йосафат Кунцевич, Митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосиф Сліпий, чи оглянути одну із виставок сакрального мистецтва, але й помолитися. Наявність мощів Священомученика Йосафата, антимінсів, освячених і підписаних Андреєм Шептицьким та Йосифом Сліпим, їхніх особистих речей створюють в кімнатах музею атмосферу намоленого місця. Тому після екскурсій відвідувачі часто залишаються тут ще на деякий час, щоб скласти свої молитви до Бога. Музей покликаний виконувати релігійно-освітню і мистецько-культурну місію.
Експозиція музею розміщена в чотирьох кімнатах і складається з таких розділів:
- Світлій пам'яті Митрополита Андрея Шептицького.
- Світлій пам'яті Патріярха Йосифа Сліпого, а також два виставкові зали де виставляються періодично роботи сакрального характеру.
Контакти:
Адреса: Львівська обл.,
м. Трускавець,
вул. С. Бандери, 19.
Тел.: +38 (03247) 6-85-91
Час роботи музею: 10:00-18:00, СБ, НД - вихідні.
Вартість квитків: пожертва.
Директор музею - Тарас Шафран, учитель історії та українознавства.
Контактні дані. Моб. тел. 8-097-661-40-47, ел. пошта Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .
Skype: muzzey4, ICQ - 604565514
Детальніша інф про музей знаходиться на сайті Самбірсько-Догобицька Єпархія УГКЦ на сторінці музею - https://www.sde.org.ua/