facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Відпочинок в Закарпатті - Тячів

Відпочинок в Закарпатті - Тячів

Тячівський район має високий курортно-туристичний потенціал. На його території було виявлено близько 67 джерел мінераних/термальних вод, які по своїх лікувальних властивостях не поступаються відомим водам Кавказу, Франції, Чехії та інш. Також Тячев і його район цікавий великою кількістю історичних об'єктів, таких як древні городища і кургани, залишки замків і фортифікаційних споруд.
Але поза сумнівом, найвідомішим місцем району, являється курорт Солотвино, куди щорічно на відпочинок і лікування приїжджають тисячі відпочивальників.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися з пропозиціями відпочинку в Тячівському районі. Пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор Тячівського району району, зелений туризм Закарпаття. А також погода і ціни в Тячіві і Тячівськом районі. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни "з перших рук", прямі контакти.База відпочинку «Валило» Друк

База відпочинку «Валило»Тячівський р-н, с. Новоселиця

+38 (096) 383 58 88

База відпочинку «Валило» розташована в самому центрі мальовничого Закарпаття у с. Новоселиця, Тячівського району. Туристична база «Валило» унікальна сама собою, оскільки на її території розміщена справжня пам’ятка історії гуцулів, яка так подобається туристам – Валило. Валило – це діжка, де з давніх-давен гуцули прали вовняні вироби, ну а зараз це місце, де можна повноцінно відпочити, оскільки гірські, криштально чисті води, які з великою силою потрапляють у валило бурлять і створюють такий собі природний гідро масаж.

 
Санаторій «Чорна вода» Друк

Санаторій «Чорна вода»/санаторії ЗакарпаттяТячівський район, c. Лази

+38 (098) 877 77 76 (Іван)   viber, WhatsApp
+38 (097) 993 10 10 (Діана)

Поруч з санаторієм знаходяться три унікальних джерела цілющої води, вона настільки насичена сірководнем, що придбала чорний колір.

 


                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых