facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Відпочинок в Закарпатті - Тячів

Відпочинок в Закарпатті - Тячів

Тячівський район має високий курортно-туристичний потенціал. На його території було виявлено близько 67 джерел мінераних/термальних вод, які по своїх лікувальних властивостях не поступаються відомим водам Кавказу, Франції, Чехії та інш. Також Тячев і його район цікавий великою кількістю історичних об'єктів, таких як древні городища і кургани, залишки замків і фортифікаційних споруд.
Але поза сумнівом, найвідомішим місцем району, являється курорт Солотвино, куди щорічно на відпочинок і лікування приїжджають тисячі відпочивальників.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися з пропозиціями відпочинку в Тячівському районі. Пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор Тячівського району району, зелений туризм Закарпаття. А також погода і ціни в Тячіві і Тячівськом районі. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни "з перших рук", прямі контакти.Садиба «Кришталева хата» Друк

Садиба «Кришталева хата»/зелений туризм в ЗакарпаттіТячівський р-н, с. Красна

+38 (098) 235 47 44 (Володя)

Садиба «Кришталева хата» запрошує провести літній та зимовий відпочинок в будинку, виготовленому зі скляних пляшок з етнічним інтер'єром.

 


                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых