facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Відпочинок на Закарпатті - Свалява

Отдых в Закарпатье - Сваляват

Свалява – лікувальний курорт Закарпаття, відомий мінеральними водами «Поляна квасова», «Лужанська». На околицях Сваляви – Солочині та Поляні розташовані санаторії «Квітка Полонини», «Кришталеве джерело», «Сонячне Закарпаття», «Поляна», в основі лікування яких, лежать саме мінеральні води Закарпаття. Завдяки м'якому клімату й цілющим мінеральним водам на відпочинок і лікування у Сваляву щорічно приїжджають тисячі людей.
На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися із пропозиціями  відпочинку у Сваляві. Пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор Сваляви, зелений туризм  Закарпаття. А також погода та ціни у Сваляві. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни ”з перших рук”, прямі контактиСадиба «У Семена»

 Садиба «У Семена»/приватний сектор Свалявис. Неліпіно (6 км. от Свалявы)

+38 (050) 815 38 93 (Світлана)

Якщо Ви мрієте про відпочинок, але одночасно хочете відчути себе як вдома, втомилися від галасливого міста і вважаєте за краще сімейний відпочинок з дітьми або в колі друзів і шукаєте для цього місце, тоді гостинна садиба «У Семена» завжди готова відкрити для Вас свої двері. Це відмінне місце для любителів зеленого туризму, чистого повітря і піших прогулянок по горах.

 
Зелена садиба «Марія»

Зелена садиба «Марія»/приватний сектор Свалявыс. Родниківка (Свалява)

+38 (066) 005 24 38

Якщо ви хочете відпочити від міської метушні, побути наодинці з красою карпатських гір - зелена садиба «Марія» - це те, що вам потрібно. Це відмінне місце для любителів зеленого туризму, чистого повітря і піших прогулянок по горах.

 


                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых