facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Відпочинок на Шацьких озерах - Шацьк

Отдых на Шацких озерах - Шацк

Шацький національний природний парк / Shatsky National Nature Park

Починаючи знайомство з природними водоймами Волині, не можна обминути старовинного поліського селища Шацька. Гомінка траса, вщерть заповнена машинами, швидко приведе до селища. При в'їзді до Шацьку — своєрідні ворота, утворені озерами Люцимиром і Чорним Великим. А неподалік ще й Свитязь усміхається. В обіймах цих голубих плес селище розкинуло свої вулиці.Міні-готель «Водограй»

 Міні-готель «Волограй»/відпочинок на Шацьких озерах озеро Чорне
+38 (03355) 21 020 (стаціонарний)
+38 (067) 262 21 75 (Валентина)

Справжня українська гостинність, смачна домашня кухня, затишна атмосфера в готелі і зручне розташування з безліччю цікавих місць навколо. Ідеальний варіант для тих, хто шукає романтичного усамітненого відпочинку з особливою атмосферою в неповторному по красі унікальному місці. Озеро Чорне це маловідоме і небагатолюдне місце, але може бути відмінним вибором для спокійного і не дорогого відпочинку. Природа тут особливо хороша, до пляжу примикає хвойний ліс, який бадьорить своїми ароматами і співом лісових птахів. Дорога від готелю до озера Чорне займе не більше 10-ти хвилин.

 
Міні - котедж «Люцимер»

Мини - коттедж «Люцимер» озеро Люцимер
+38 (096) 323 46 65
+38 (068) 338 91 11 (Марія)

Знахідка для цінителів тиші. Міні-котедж розташован в оточенні природи, місце підійде для відпочинку з сім'єю.

 


                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых