facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Мінеральні води Трускавця
Статті - Трускавець
Особливою популярністю користується  гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва слабо мінералізована вода «Нафтуся», яка відрізняється високим вмістом органічних речовин і мікрофлори.
По своєму складу й фізіологічному впливу на організм «Нафтуся» -  вода унікальна. Використання цієї води дає значний терапевтичний ефект  при сечокам'яній хворобі, запальних захворюваннях сечових шляхів, захворюваннях печінки й жовчних шляхів, порушеннях сольового обміну й цукровому діабеті.   Особливістю  «Нафтуси»  є те, що вона швидко втрачає лікувальні властивості при контакті з повітрям, тому її необхідно пити, не виходячи з бювету.  Мінеральні води  ряду інших джерел – хлоридно-сульфатно-натрієві (№1 «Марія» і №2 «Софія»),  сульфатно-натрієво-кальцієва (№12)  застосовується для лікування хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчних шляхів і кишечнику. Хлоридно-натрієва вода джерела №3 «Броніслава» використовується для полоскання горла й інгаляцій. Сірководнева сульфатно-хлоридно натрієва ропа джерела №4 служить сировиною для одержання солі «Барбара», яка застосовується для дуоденальних зондувань.
Недалеко від курорту Трускавець,  у місті Бориславі, перебуває єдине у світі родовище озокериту. "Чорний віск", як його називають у народі, має протизапальну й анальгетичну  дію й підсилює гемодинаміку в ушкодженому організмі.
 
                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых