facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Курорт Трускавець та його лікувальні фактори
Статті - Трускавець
Основними лікувальними факторами є:
 1. Санаторно-курортний режим.
2.  Внутрішнє  й зовнішнє застосування мінеральних вод.
3.  Озокеритотерапія.
4.  Лікувальне харчування.
5.  Лікувальна фізкультура.
6.  Кліматотерапія.
7.  Лікувальна ходьба.
8.   Фізіотерапія (апаратна)
 Відпочинок в Трускавці, поєднаний із курортним лікуванням – це цілий комплекс  лікувальних і оздоровчих заходів,  у завдання яких входить поставити організм у такі умови, щоб він одержав максимальну користь від застосовуваних лікувальних процедур, щоб під час перебування на курорті виробити в людини  корисні умовні рефлекси,  які створювали б сприятливі умови для життєдіяльності організму.
У нашім повсякденнім житті ми не завжди забезпечуємо  ритмічну діяльність нашого організму,  нерідко допускаємо несвоєчасне  приймання їжі,  несвоєчасний і недостатній сон,  недостатній відпочинок після роботи.  От чому  важливо під час перебування на курорті  організовувати  свій відпочинок так,  щоб усі органі  нашого тіла були поставлені  в певні умови ритмічної зміни напруги й спокою. Режим повинен бути індивідуальним.
Санаторно – курортний режим – це комплекс заходів, що регулюють усі сторони  діяльності курорту,  порядок і послідовність  приймання  лікувальних процедур, харчування,  відпочинку,  культурних розваг.  
Основною  метою  курортного режиму  є  максимально  повне  використання  всіх  лікувальних   факторів  курорту.
 
                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых