facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


ОЗЕРНІ БАГАТСТВА
Статті - Шацькі озера

Волинські озера щедро діляться з людьми своїми багатствами. І найбільше з них — риба. Тут водиться щука, лин, лящ, плотиця, карась, сом. Деякі водойми зариблені судаком, коропом, сазаном, сигом, рипусом, білим амуром.


Закинеш вудочку — і через мить поплавець ледь помітно починає ворушитися. А якщо пощастить — то на гачок вашої вудочки попадеться і справжнісінький річковий вугор. Його у Свитязі не так вже й мало. І як при згадці про Байкал ми неодмінно уявляємо собі омуля, так нерозривні тепер поняття Свитязь і вугор. До того ж вугор таїть у собі загадок не менше, мабуть, ніж саме озеро.


Дивна якась це риба. Живе, нагулюється в озері, а досягши статевої зрілості, залишає рідні місця і вирушає в довгу й нелегку подорож — до Саргасового моря, єдиного в світі нерестовища вугрів.
Рибна ловля на Шацьких озерах дозволена тільки в спеціально відведених місцях, які позначені на схемі заповідника. За ловлю в заборонених місцях накладається штраф.  

 
                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых