facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


ОЗЕРО ПІСОЧНЕ
Статті - Шацькі озера

Озеро Пісочне невелике. Його водне плесо займає всього 1,38 квадратного кілометра, але мальовничістю берегів, жовтими піщаними пляжами не поступається перед таким велетом, як Свитязь. Свою назву озеро отримало через піски, що підступають до самої води. Варто зауважити, що піщані береги взагалі характерні для волинських озер. Про це говорять навіть їх назви. Так, наприклад, Пісочних на Волині аж п'ять, а є ще Піщанські.


Наше Пісочне порівняно глибоке (місцями глибина сягає понад 16 метрів, а середня — майже 7 метрів). Але крізь прозору товщу води добре проглядається чисте піщане дно. Живиться озеро підземними і поверхневими водами. У літні місяці вода добре прогрівається, особливо у прибережній частині — широкій мілині. Це прекрасно місце для купання. Береги озера поросли сосняком. Подекуди вгору знялись шатра старих сосон, а за ними тягнеться до сонця молода поросль.

 
                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых