facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Відпочинок в Карпатах - Яблуниця

Яблуниця - відпочинок в Карпатах

Підбираючи для себе місце відпочинку в Карпатах, безсумнівно, варто розглянути Яблуницю. Це село розташовано на висоті 960 м. над рівнем моря. Свіже повітря, шум води й величні гори й ліси навколо, ось, що робить Яблуницю популярною серед поціновувачів літнього й зимового відпочинку в Карпатах. І це саме так, адже не дивлячись на сезон, тут кожний знайде собі заняття до душі - улітку відпочиваючі без особих зусиль наберуть повні кошики екологічно чистих ягід та грибів, а взимку зможуть повною мірою насолодитися катанням на лижах (у Яблуниці працюють  12 бугельних витягів). Крім того, з Ялуниці зовсім недалеко добиратися до ТК «Буковель» - відстань становить близько 8 км. Як правило, ціни на проживання в Яблуниці досить демократичні.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися із пропозиціями відпочинку у Яблуниці. Пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор, зелений туризм Яблуниці й не тільки. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни ” з перших рук”, прямі контактиКотеджі «Прутець»

Коттеджі «Прутець»/відпочинок в Карпатах/Яблуницяс. Яблуниця

+38 (096) 925 13 43 (Марія)
+38 (067) 312 36 16 (Нуцу)

Чотири котеджі. Розташовані в 500 м. від найближчого підйомника в с. Яблуниця.

 


                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых