facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Відпочинок на Азовському морі - Бердянськ

Бердянськ

ФОТО БЕРДЯНСЬКУ

Схема Бердянської коси

Історією свого виникнення  Бердянськ завдячує князеві М. Воронцову, який наказав закласти порт на Бердянській косі. В 1827  році тут виникло поселення Берди, що одержало в 1835 році статус міста, яке було перейменовано у Бердянськ в 1841р.

За задумом Воронцова,  Бердянськ будувався із широкими вулицями, що перетинаються під прямим кутом, з великою площею в центрі й декількома малими по сторонах, вимощеними бруківкою, обсадженими акаціями, а також бульварами по трьох поперечних проспектах.

Сучасний Бердянськ - це один з найпопулярніших курортів Азовського моря. Свою популярність серед відпочиваючих Бердянськ отримав  завдяки унікальним природно-кліматичним умовам:  приморському степовому клімату (сонячний період понад 2380 години в рік), теплому Азовському морю з піщаними пляжами, іловими брудами, а також мінеральним хлоридно-натрієвим йодобромним підземним водам з мінералізацією. Морська вода містить 92 хімічних елемента та влітку прогрівається до 26 градусів. Лікувальні грязі не поступаються, а за деякими показниками навіть перевищують, відомі грязі Мертвого моря.

У місті знаходиться багато кумедних пам'ятників – азовському бичку, рибалці й рибачці, сантехнікові Потапову, дачникам, які збирають колорадського жука, дітям лейтенанта Шмідта, кріслу бажань та ін.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися із пропозиціями відпочинку та лікування у Бердянську. Санаторії, бази відпочинку, котеджі, готелі, приватний сектор Бердянська. А також погода та ціни у Бердянську. Тільки достовірна інформація, актуальні ціни ”з перших рук”, прямі контактиКотедж «У рибацькому провулку»
Бердянск м. Бердянськ

+38 (050) 967 93 20
Котедж розташований в 80  метрах від узбережжя Азовського моря. На території знаходиться кафе-бар з живою музикою.


 
Котедж «У Самаріних на Набережній»

У Елены м. Бердянськ

+38 (050) 975 47 40

Котедж розташований  в 70-ти метрах від узбережжя Азовського моря.

 


                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых