Відпочинок в Закарпатті - Міжгір'я - Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні
facebook vkontakte

                                  Ездим Сами - найкращі місця відпочинку в Україні


Відпочинок в Закарпатті - Міжгір'я

Відпочинок в Закарпатті -Міжгір'я

Міжгір'я - один з найцікавіших куточків Закарпаття. Велику частину території району займають гори з найвищою точкою - вершиною гори Стримба (1719 м.). Саме в Міжгір'ї знаходиться одне з природних чудес України - озеро «Синевир», яке ще називають «Морським оком». Ще одна візитна картка району - водоспад «Шипіт». Щороку поблизу водоспаду проходить молодіжний фестиваль. Численні любителі зимових видів спорту давно облюбували для себе гірськолижні курорти Закарпаття - Пилипець і Подобовець. Тут є вся необхідна інфраструктура: бугельні підйомники, траси різної складності, прокати лиж та спорядження, кафе, готелі та бази відпочинку.

На Ездим Сами, Ви зможете ознайомитися з пропозиціями відпочинку в Міжгірському районі. Пансіонати, бази відпочинку, готелі, приватний сектор Міжгірського району: Синевир, Пилипець, Подобовець, Сойми, гірськолижні курорти та зелений туризм Закарпаття. А також погода і ціни у Міжгір'ї та районі. Лише достовірна інформація, актуальні ціни 'з перших рук', прямі контакти.


Готель «Бескид»

Готель «Бескид»/готелі Пилипцяс. Нижній Студений, 259 (в 7 км. Від Пилипця)

+38 (095) 453 37 85
+38 (096) 230 33 20

Готель розташований в мальовничому гірському селищі, який знаходиться на березі річки Студеної з розвиненою туристичною інфраструктурою. У трьох і семи кілометрах розташовані гірськолижні підйомники Пилипець і Бескид з різним ступенем складності трас. Адміністрація готелю з радістю забезпечить трансфер до будь-якого гірськолижного підйомника.

 


                                     Наша кнопка: Ездим Сами – отдых в Украине Активный отдых. Пассажирские перевозки, байдарки, поход Крым, сплав на байдаркахACTIVE-рейтинг туристических сайтов. Туризм и отдых